Automatizace a dohled průmysloých techologií

Automatizace a robotizace v denním provozu není sci-fi

SeqG8 Core

Malé velké řešení automatizace a dohledu

SeqG8 Core umožňuje vzdálený monitoring a ovládání. Umí dohledovat různá zařízení od různých výrobců. SeqG8 Core sleduje, přijímá informace, zpracovává je a dohlíží na správnou funkčnost. Modely SeqG8 Core se liší na základě výkonu, komunikačních možností, počtu vstupů a výstupů, ale i velikosti.

SeqG8 Extendery

Více možností pro Vaši automatizaci

Potřebujete více vstupů a výstupů u SeqG8 Core? Extendery nabízejí formou stavebnice více digitálních či analogových vstupů, nebo komunikačních rozhraní RS232, RS485, MODBUS a dalších. Mohou též fungovat samostatně například jako napětové převodníky nebo jako přístupový systém.

SeqG8 Monitoring

Jasný přehled o tom, co se děje, 24/7

SeqG8 Monitoring Vám přináší vždy aktuální informace o Vašich technologiích a budete upozorněni v případě nestandardních stavů. Pro náročné zákazníky vyvíjíme dohledové portály na zákázku, a to včetně analytických modulů či automatických generátorů sestav.

Novinky

Myslíme na přírodu

07.10.2019

TouchWARE Enterprise X2 nově umožňuje elektronické podepisování tiskových sestav ve formátu PDF. Kvůli podepisování dokumentů již není nutné dokumenty tisknout! Zároveň máte uchované všechny verze daného dokumentu přímo v databázi a nemusíte tak hromadit stohy papírů a následně v nich složitě vyhledávat.

Datové rozhraní VZP

19.09.2019

TouchWARE Enterprise X2 podporuje nové datové rozhraní VZP 6.2.38.

Podpora HTTP/2

01.05.2019

Na našich webových serverch nově plně podporujeme protokol HTTP/2! Zároveň byla ukončena podpora SPDY.