Informační systémy

Informační systém, který Vám spolehlivě pomůže

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis viverra diam non justo. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante. Maecenas lorem. Duis condimentum augue id magna semper rutrum. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Maecenas lorem. In convallis. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Etiam bibendum elit eget erat.

Enterprise X2 Corporate

Pracujte s maximem informací

Pro nejnáročnější společnosti umíme nabídnout implementaci našeho informačního systému na míru. Není potřeba se omezovat na běžnou agendu. Chybí Vám nějaká funkce nebo modul, který by Vám zrychlil výrobu nebo prodej? Tak to je pro nás ta správná výzva. Nebojte se zeptat.

Enterprise X2 Business

Zasloužíte si vědět víc

Náš informační systém nabízí středně velkým společnostem velké možnosti - detailní přehled o obchodních partnerech, skladových zásobách či daňových dokladech, skladování digitalizovaných dokumentů, komunikaci s elektronickými bankovními systémy, výměnu dat se zdravotními pojišťovnami, podporu EET či zabezpečení v souladu s GDPR.

Enterprise X2 Start

Informační systém i pro malé společnosti

Nejen velké společnosti, ale i ty malé si mohou dovolit mít kvalitní informační systém. Naše hostované řešení pro nejmenší společnosti obsahuje vše, co je na provozu informačního systému velice nákladné - infrastrukturu, servery, software i podporu.

News

03.04.2024

20.12.2023

12.09.2023