Profesionální IT služby

TouchWARE Enterprise X2 pro oční optiky

Optika

Informační systém pro oční optiky

Informační systém TouchWARE Enterprise X2 nabízí velké možnosti pro obchod a podnikání.

Hlavní menu

 

Proč si pořídit TouchWARE Enterprise X2?
Softwarová společnost TouchWARE s.r.o. zúročila svou téměř patnáctiletou zkušenost s odborným počítačovým vybavením očních optik při vývoji nového informačního systému TouchWARE Enterprise X2. Tyto zkušenosti nyní můžete využít ve svůj prospěch i Vy.

Informace menu

Elektronická evidence tržeb (EET)
Informační systém TouchWARE Enterprise X2 Business je jako jeden z mála systémů na trhu plně připraven na elektronickou evidenci tržeb (EET). Budete mít plnou podporu Elektronické evidence tržeb (EET) dle § 11 zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb.

TouchWARE Enterprise X2 nabízí ucelené řešení pro Vaší optiku.
Informace o osoběZcela nový informační systém X2 pro oční optiky uchvátí uživatele nádherným a velmi intuitivním prostředím. Design a práce v systému je navržen přímo pro majitele očních optik a je vytvořen na míru dle jejich každodenní práce. Tento unikátní nastroj pro podnikání je vytvořen přímo pro řízení oční optiky. Odpadá nutnost účastnit se drahých školení a složitého nastavovaní nebo hledaní. X2 v cloudovém řešení Vám nabízí všechny potřebné informace na jednom místě odkudkoliv ze světa.

Seznam kontaktůS TouchWARE Enterprise X2 získáte naprostý přehled a možnost řídit a analyzovat Váš obchod, skladové hospodářství, objednávky u dodavatelů a zákazníků, historii pacienta, sledovat a kontrolovat výši prodejů a pohyb peněz na jednotlivých pobočkách, uplatňovat dávky pro zdravotní pojišťovny.

V Cloudovém řešení informačního systému X2 budou Vaše data kdykoliv dostupná prostřednictvím vysoce zabezpečeného a spolehlivého vzdáleného připojení. I pokud by Vaše provozovny nebyly vybaveny výpočetní technikou vůbec, můžeme Vám nabídnout řešení šité na míru.

Seznam pokladen a účtůUživatelům informačního systému TouchWARE Enterprise X2 v Cloudu poskytujeme kvalitní zákaznickou podporu. Vzhledem ke zvolenému technickému řešení mohou být Vaše problémy řešeny na dálku, s prací na jejich odstraňování se začíná neprodleně po jejich nahlášení.


Informační systém TouchWARE Enterprise X2 je k dostání ve 3 verzích.

Náhledy


Menu Diář    Menu Komunikace    Menu Sklad    Menu Obchod    Menu Doklady    Menu Doprava    Menu Projekty    Menu Oční optika    Menu Pokladny    Menu Nastavení    Menu Statistiky