Hosting pošty, kontaktů, kalendářů a domén

Domény, pošta s technologií IMAP, kontakty, kalendáře - vždy k dispozici

 

Pošta, kontakty a kalendáře

Tato služba Vám umožňuje uchovávat Vaše e-maily, kontakty a kalendáře na serverech společnosti TouchWARE takovým způsobem, že se k nim dostanete odkudkoli ze světa. Hlavní výhodou této služby je to, že ve všech Vašich počítačích, mobilních telefonech, PDA i na webových stránkách uvidíte všechny Vaše přijaté i odeslané e-maily, Vaše schůzky i kontakty. Na Vaše přání je dokonce možné Vám nahrát na naše servery též všechny Vaše starší, již stažené, e-maily, které dnes máte uložené pouze v jednom z Vašich počítačů.

Synchronizováno!

Vzhledem k tomu, že všechny Vaše e-maily, schůzky a kontakty budou uloženy na našich serverech, uvidíte je stejně na všech Vašich počítačích, mobilních telefonech, PDA i na webových stránkách. Pokud tedy email/schůzku/kontakt jednou vymažete, nezobrazí se Vám už ani na Vašich ostatních počítačích, a pokud vytvoříte nový e-mail/kontakt, nebo novou schůzku, informaci o tom najdete na všech Vašich počítačích.

Třídění do podsložek? Žádný problém!

TouchWARE IMAP+ navíc umožňuje, abyste na našich serverech měli všechny Vaše e-maily zařazené do různých podsložek tak, jak jste zvyklí. Můžete si tedy vytvářet různé podsložky e-mailů a e-maily si v nich třídit. Třídicí pravidla Vám nastavíme podle Vašich požadavků tak, aby se nově doručená pošta zatřizovala do Vámi zvolených kategorií automaticky. Pokud to Vaše mobilní zařízení podporuje, můžete mít též více kalendářů a více adresářů.

On-line přístup k odchozí poště!

Samozřejmostí je ukládání odchozí pošty, takže pokud například na Vašem počítači v práci někomu odešlete e-mail, můžete se podívat večer z domova na to, co jste dotyčnému adresátovi během dne odeslali. A pokud máte Váš poštovní účet nastaven i ve Vašem mobilním telefonu, uvidíte ho tam také.

Trik pro mobilní uživatele - velké maily nejprve jen v náhledu!

Další možnost služby IMAP ocení zejména mobilní klienti, neboť TouchWARE IMAP nestahuje všechny emaily do Vašeho notebooku okamžitě po spuštění poštovního klienta, ale stahuje nejprve jen záhlaví zpráv. Celé zprávy se Vám stáhnou až po otevření zprávy. Nestahujete tak přes mobilní připojení velká a "drahá" data a stahování e-mailů Vás tedy ani nijak neobtěžuje, protože pouhý náhled na hlavičky je rychlý.

Soukromá data v bezpečí

Na rozdíl od standardních poštovních schránek je vybírání a prohlížení pošty po celé cestě mezi našimi servery a Vaším PC šifrováno silnou šifrou, takže Vaše e-maily nemůže odposlouchávat žádný nezvaný host.

Nadstavbové funkce

Na našich serverech si k Vaší poštovní schránce TouchWARE IMAP můžete zřídit dle Vašeho přání automatické přeposílání na základě filtračních pravidel či dokonce kontrolu na duplicitní e-maily. Nebudou Vás pak nepříjemně obtěžovat e-maily, které Vám již byly doručeny, protože máte nastaveno přeposílání pošty od někoho z kolegů, kdo byl též mezi adresáty dané zprávy. Automatická archivace starších e-mailů Vám prodlouží životnost datových souborů Vašeho poštovního klienta (typicky Microsoft Outlook / Outlook Express - limit 2GB) a zrychlí práci s Vašimi e-maily.

Možnost volby

Služba TouchWARE IMAP+ se dá kombinovat se službou TouchWARE IMAP, která v sobě neobsahuje možnost serverových kontaktů a kalendářů. Stejně tak se dá kombinovat s klasickými poštovními schránkami na technologii POP3, které od nás získáte automaticky a zdarma v rámci služby TouchWARE Domain Hosting. Všechny typy poštovních schránek jsou automaticky chráněny antivirovou a antispamovou kontrolou.

 

 

Novinky

PF 2024

20.12.2023

Milí obchodní partneři! Máme radost, že nám umožňujete podílet se na vaší každodenní práci s IT technologiemi. Užijte si krásné Vánoční svátky s Vašimi blízkými a rodinami. Do nového roku Vám přejeme mnoho radosti, štěstí a úspěchů. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

SOPHOS Certified Partner

11.09.2023

Naše společnost se nově stala SOPHOS Certified Partnerem. Toto partnerství nám umožňuje poskytovat našim klientům ještě lepší služby a produkty v oblasti zabezpečení počítačových sítí.

Léto je tady

30.06.2023

Léto přináší radost a teplé počasí. Pamatujte, že Vaše servery, síťová zařízení ale i další technologie potřebují dodatečnou pozornost, aby nedošlo k jejich přehřátí. České obchody spoléhají na dohled pomocí našeho řešení  SeqG8.