Virtuální privátní servery

Server Outsourcing

 

Bezpečné, rychlé, zálohované a nestárnoucí servery všeho druhu bez velkých vstupních nákladů?

Jste malá nebo střední firma a řešíte nákup nového serveru jakéhokoli druhu? Jste si jisti, že jej musíte kupovat? Proč si jej jen nepronajmout!

Servery bez starostí

Nabízíme Vám pronájem těchto typů serverů: souborový server, mailserver, databázový server, terminálový server, proxy server, BlackBerry server, aplikační server, a to na platformě Windows i Linux.

Jak to funguje?

Naše společnost vlastní řadu serverů umístěných v bezpečí střežené serverovny na páteři českého internetu. Každý uživatel z Vaší společnosti potřebuje pouze běžný počítač a běžně rychlé připojení k internetu (například ADSL). Veškerá práce probíhá na dálku, každý uživatel je  připojen internetem přes zabezpečenou virtuální privátní síť do serverovny společnosti TouchWARE.

Co už nebudete potřebovat?

Nebudete muset kupovat velmi nákladné servery: každý server musí být velmi výkonný a spolehlivý. Hardware, na kterém servery běží, je proto velmi drahý. Drahý je však též software nutný k jeho fungování. A drahá je též instalace a následná správa. Nákup serverů tedy vyžaduje velmi vysoké vstupní náklady.

Ekonomické a ekologické řešení

My Vám umožňujeme rozložení nákladů v čase. Vaše celkové výdaje pravděpodobně v součtu zdaleka nedosáhnou nákladů, které byste museli vynaložit za nákup nových serverů, jejich instalaci a správu. Společnost TouchWARE nese náklady na pořízení serverů, jejich instalaci, správu, upgrady a v neposlední řadě též na jejich běžný provoz - například na elektrickou energii, na klimatizování místnosti, ve které servery běží atp.

Všechna data v bezpečí

Všechna data na našich serverech jsou vždy uložena v RAIDových polích, jsou proto chráněna proti případnému selhání hardwaru. Navíc jsou též automaticky zálohována několikrát denně na naše pole zálohovacích serverů. Vaše data budou proto v bezpečí.

Ideální řešení pro mobilní kancelář

Pokud navíc ve Vaší firmě převažuje požadavek na mobilní uživatele, je pro Vás toto řešení jednoznačně nejlepším řešením. Pokud byste totiž chtěli zajistit všem uživatelům dostatečně rychlé připojení, musel by Váš vlastní server disponovat tak rychlou linkou v odchozím směru, jaký je součet všech internetových přípojek jednotlivých uživatelů. Takto rychlé internetové linky jsou často velice drahé, nebo dokonce mohou být ve Vaší lokalitě nedostupné.

Novinky

Tiskněte s námi 3D ochranné štíty

21.03.2020

Myslíme na Vás i na naše zdravotníky! Na našich 3D tiskárnách tiskneme ochranné pomůcky. Nově jsme zveřejnili i náš model 3D štítu pro rychlý tisk s minimalizací nutné obsluhy. Tyto štíty dodáváme do Thomayerovy nemocnice v Praze. Přidejte se k nám!

EET a přechod na šifrování kategorie A

18.03.2020

Informační systém Enterprise X2 nově podporuje odesílání datových zpráv i v šifrování kategorie A, které bude nově vyžadováno v průběhu tohoto roku. 

Stav nouze a COVID-19

12.03.2020

Vzhledem k aktuální situaci bychom Vás rádi poprosili o minimalizaci osobních kontaktů. Vždy, když je to možné, využijte, prosím, vzdálenou technickou podporu. Naše společnost je i nadále připravena Vám pomáhat bez zásadních omezení. Myslíme na Vás, myslete na sebe.