Vzdálené zálohování

Chráníme to, co je pro firmu nejcennější: DATA

 

Ruční zálohování ve Vaší společnosti

Jako mnoho společností na trhu Vám můžeme samozřejmě nabídnout možnost jednorázového zálohování, kdy technik společnosti TouchWARE u Vás ve firmě zazálohuje Vaše data na předem zvolené médium, toto řešení však vyžaduje, abyste na nutnost zálohování pravidelně sami mysleli.

Automatizované zálohování ve Vaší společnosti

Automatizovanější přístup nabízejí lokální automatické zálohy, kdy technici naší společnosti nastaví automatické zálohy na Vašem serveru, který je umístěn u Vás. Avšak ani toto řešení Vás neuchrání před ztrátou dat v případě nezvané návštěvy zlodějů (ukradení celého serveru včetně záloh), exekutora (zabavení hardware s veškerými daty), nebo v případě živelní katastrofy. Proto je potřeba najít ještě jiné, automatizovanější a bezpečnější řešení.

Serverové zálohování = zálohování bez starostí

My Vám umíme nabídnout něco navíc - zálohování na Security Backup Servery společnosti TouchWARE na páteři českého internetu. Tato služba Vám umožňuje uchovávat Vaše data na serverech společnosti TouchWARE v bezpečí střežených serveroven. Hlavní výhodou této nové služby je to, že můžete na nutnost zálohování přestat myslet.

Jak to funguje?

Automatizovaný software vyvinutý společností TouchWARE přenese nově vytvořené a změněné dokumenty šifrovaným komunikačním kanálem na zálohovací serverové pole společnosti TouchWARE.

Obnova dat rychle a na dálku

TouchWARE BackupServer umožňuje rychlé obnovení ze zálohy našimi techniky, aniž by museli fyzicky navštívit Vaši společnost.

Vyhledání a obnova omylem smazaných dokumentů

Pokud si omylem vymažete nějaký z Vašich důležitých souborů, nic strašného se neděje. Tento soubor Vám nalezneme na poslední záloze, kde ještě existoval.

Přenos dat při zálohování nezpomalí Vaši práci

Veškerá data jsou přenášena v noci tak, aby přenos nezatěžoval Vaši internetovou linku ani Vaše servery. Pochopitelně se přenáší jen data, která byla upravena a změněna.

Data v bezpečí

Přenos po celé cestě mezi našimi servery a Vaším PC je šifrován silnou šifrou, takovou, jakou používají elektronická bankovnictví, takže Vaše data nemůže odposlouchávat žádný nezvaný host.

Novinky

Komunikace s Rodenstock CNXT

01.03.2021

Náš informační systém Enterprise X2 pro oční optiky podporuje jako první systém v ČR komunikaci se zařízeními DNEye® Scanner 2 / 2+, ImpressionIST® 4 a Rodenstock Fundus Scanner pomocí protokolu Rodenstock CNXT. Rádi Vám poskytneme více informací.

Změna sídla

01.01.2021

Dovolujeme si Vás informovat o změně sídla naší společnosti od 1.1.2021. Nová adresa, na které se na Vás budeme těšit, je Sokolovská 385/200, Praha 8 - Libeň.

Veselé Vánoce a úspěšný nový rok 2021

24.12.2020

Všem našim obchodním partnerům přejeme klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2021! Těšíme se, až se v novém roce opět setkáme.