Informační systém

 Informační systém pro malé a středně velké společnosti, který poskytuje analytické a statistické funkce.  Informační systém pro společnosti od malých až po velké. Vhodný pro vytváření analýz a statistik a hlubší práci s daty.  Informační systém s možností vývoje modulů na zakázku a prioritní technickou podporou určený pro náročné uživatele.

 

 

Informační systém TouchWARE Enterprise: vždy dostupné a dokonale zabezpečené informace

TouchWARE Enterprise nabízí dokonalou a kompletní organizaci každodenní administrativy. Široké možnosti zpracování a analýzy dat pro zefektivnění podnikání jsou dány mimo jiné i zásluhou možnosti řídit více poboček z jednoho místa. Informace o zákaznících uložené v informačním systému TouchWARE Enterprise umožňují individuální péči o Vaše a volbu správné prodejní strategie. Rozhodně ani na chvíli nepochybujeme o stoprocentní návratnosti nákladů u všech klientů.

 

Jak to funguje? Převeďte Vaše starosti na naši hlavu!

Výkon informačního systému je nezávislý na klientských pracovních stanicích. Stačí Vám běžné pracovní stanice/mobilní zařízení a běžná internetová přípojka (ADSL). Při své práci jste Vy a všechny Vaše pracovní stanice/pobočky připojeni internetem na servery společnosti TouchWARE s.r.o. a využíváte tudíž jejich výkon. Se svými daty tedy pracujete na dálku, nemusíte si tedy pořizovat drahé hardwarové vybavení, nemusíte myslet na zálohování … Systém používá vyspělou databázovou technologii SQL a je multiplatformový (Windows, Linux, Macintosh, mobilní zařízení)‏.

 

Co obsahuje balíček Enterprise?

V rámci servisní smlouvy obdržíte přístup k využívání ultramoderní IT infrastruktury, která zahrnuje servery i firewally, jejich upgrady i správu. Vaše data budou umístěna v bezpečí střežené serverovny, budou pravidelně automaticky zálohována. Na cestě mezi Vaší pracovní stanicí a serverovou bude komunikace chráněna silnou šifrou. Garantujeme Vám bezvýpadkový provoz (garance přístupu až 99,5 %). V ceně je úvodní zaškolení, technická podpora s garantovanou rychlostí zásahu v případě výskytu problému. V neposlední řadě získáte též možnost těžit z neustálého vývoje systému, navíc budete moci spolupracovat na vývoji jednotlivých modulů.

  

Vždy něco navíc – rychlá a spolehlivá zákaznická podpora

Uživatelům informačního systému TouchWARE Enterprise poskytujeme kvalitní zákaznickou podporu. Vzhledem ke zvolenému technickému řešení mohou být Vaše problémy řešeny na dálku, s prací na jejich odstraňování se začíná neprodleně po jejich nahlášení.

 

Přínos TouchWARE Enterprise – shrnutí:

  • Obrovská úspora času při řízení firmy
  • Možnost expanze díky efektivitě řízení z jednoho místa
  • Prokazatelné finanční úspory
  • Dokonalý přehled o skladových zásobách a prodejích jednotlivých druhů zboží
  • Eliminace lidských chyb ušetří prokazatelně Vaše finance 
  • Detailní statistiky zákaznických potřeb – možnost zvolení správné prodejní strategie
  • Úspora za správu IT
  • Není potřeba server ani cesty techniků na pobočky
  • V případě problémů reakce v řádu minut, vše se spravuje dálkově

 

TouchWARE Enterprise pro advokátní kanceláře

Více informací naleznete ZDE.

 

 

TouchWARE Enterprise oční optiky

Více informací naleznete ZDE.

 

 

Ukázky informačního systému TouchWARE Enterprise PLUS 

 


 
 
 Uživatelské prostředí    Editace skladové karty    Seznam se seskupením
         

 
 
 Kontingenční tabulka    Kontingenční tabulka se seskupením    Sloupcový graf
         

 
 
 Výsečový graf    Informace o skladové kartě    Evidence dokladů

 

 

Zákaznické fórum

 


       
 Zákaznické fórum