Informační systémy

Informační systém, který Vám spolehlivě pomůže

Jedině používání informačního systému Vám umožní plánovat práci se všemi disponibilními zdroji. Získáte přehled o činnostech a práci vykonané ve Vaší firmě. Díky tomu budete moci poskytovat lepší služby a zvýšit efektivitu a produktivitu práce svých zaměstnanců. Informační systém řeší vnitrofiremní komunikaci i komunikaci se zákazníkem. Pomáhá výrazně eliminovat úmyslné i neúmyslné chyby zaměstnanců.

Enterprise X2 Corporate

Pracujte s maximem informací

Pro nejnáročnější společnosti umíme nabídnout implementaci našeho informačního systému na míru. Není potřeba se omezovat na běžnou agendu. Chybí Vám nějaká funkce nebo modul, který by Vám zrychlil výrobu nebo prodej? Tak to je pro nás ta správná výzva. Nebojte se zeptat.

Enterprise X2 Business

Zasloužíte si vědět víc

Náš informační systém nabízí středně velkým společnostem velké možnosti - detailní přehled o obchodních partnerech, skladových zásobách či daňových dokladech, skladování digitalizovaných dokumentů, komunikaci s elektronickými bankovními systémy, výměnu dat se zdravotními pojišťovnami, podporu EET či zabezpečení v souladu s GDPR.

Enterprise X2 Start

Informační systém i pro malé společnosti

Nejen velké společnosti, ale i ty malé si mohou dovolit mít kvalitní informační systém. Naše hostované řešení pro nejmenší společnosti v sobě zahrnuje vše, co je na provozu informačního systému velice nákladné - infrastrukturu, servery, software i podporu.

Novinky

Tiskněte s námi 3D ochranné štíty

21.03.2020

Myslíme na Vás i na naše zdravotníky! Na našich 3D tiskárnách tiskneme ochranné pomůcky. Nově jsme zveřejnili i náš model 3D štítu pro rychlý tisk s minimalizací nutné obsluhy. Tyto štíty dodáváme do Thomayerovy nemocnice v Praze. Přidejte se k nám!

EET a přechod na šifrování kategorie A

18.03.2020

Informační systém Enterprise X2 nově podporuje odesílání datových zpráv i v šifrování kategorie A, které bude nově vyžadováno v průběhu tohoto roku. 

Stav nouze a COVID-19

12.03.2020

Vzhledem k aktuální situaci bychom Vás rádi poprosili o minimalizaci osobních kontaktů. Vždy, když je to možné, využijte, prosím, vzdálenou technickou podporu. Naše společnost je i nadále připravena Vám pomáhat bez zásadních omezení. Myslíme na Vás, myslete na sebe.