Informační systémy

Informační systém, který Vám spolehlivě pomůže

Jedině používání informačního systému Vám umožní plánovat práci se všemi disponibilními zdroji. Získáte přehled o činnostech a práci vykonané ve Vaší firmě. Díky tomu budete moci poskytovat lepší služby a zvýšit efektivitu a produktivitu práce svých zaměstnanců. Informační systém řeší vnitrofiremní komunikaci i komunikaci se zákazníkem. Pomáhá výrazně eliminovat úmyslné i neúmyslné chyby zaměstnanců. Náš informační systém obsahuje specializované moduly pro různá odvětví (oční optiky, služby, maloobchod, velkoobchod, atd.).

K práci v informačním systému TouchWARE Enterprise nepotřebujete mít vlastní server ani technika, který by řešil problémy se systémem na jednotlivých pobočkách. Finanční úspory při používání vhodného informačního systému jako je TouchWARE Enterpise jsou nepopiratelné. 

V rámci servisní smlouvy obdržíte přístup k využívání ultramoderní IT infrastruktury, která zahrnuje servery i firewally, jejich upgrady i správu. Data budou umístěna v bezpečí střežené serverovny a pravidelně automaticky zálohována. Na cestě mezi Vaší pracovní stanicí a serverovou bude komunikace chráněna silnou šifrou. Garantujeme bezvýpadkový provoz (garance přístupu až 99,5 %). V ceně je úvodní zaškolení, technická podpora s garantovanou rychlostí zásahu v případě výskytu problému. 

Vzhledem ke zvolenému technickému řešení mohou být problémy řešeny na dálku, s prací na jejich odstraňování se začíná neprodleně po jejich nahlášení. V neposlední řadě získáte též možnost těžit z neustálého vývoje systému a budete moci navíc spolupracovat na vývoji jednotlivých modulů.

 

Enterprise X2 pro oční optiky

Vaše oční optika si zaslouží špičkovou péči

Náš informační systém nabízí očním optikám velké možnosti - detailní přehled o zákaznících, jejich očních vadách, napojení na měřicí přístroje, ukládání fotografií ze štěrbinových lamp, tvorbu zakázek na brýle a kontaktní čočky, interaktivní ceníky dodavatelů zboží, objednávání zboží u dodavetelů elektronickou formou přímo z informačního systému, automatizovanou tvorbu a odesílání dávek do zdravotních pojišťoven, evidenci skladových zásob a daňových dokladů, skladování digitalizovaných dokumentů včetně možnosti použití podpisových tabletů, komunikaci s elektronickými bankovními systémy, výměnu dat se zdravotními pojišťovnami, rozesílání informačních e-mailů i SMS, podporu EET či zabezpečení v souladu s GDPR.

Systém umožňuje použití marketingových nástrojů jako jsou zákaznické klubové a slevové karty, bodový systém a příprava podkladů pro hromadné mailingové akce.

Enterprise X2 pro poskytovatele služeb

Zasloužíte si vědět víc

Náš informační systém nabízí poskytovatelům služeb a servisním společnostem velké možnosti - detailní přehled o obchodních partnerech, evidenci práce zaměstnanců s možností automatických fakturací, automatické fakturace měsíčních i ročních paušálů, detailní statistiky a analýzy.

Enterprise X2 na míru

Pracujte s maximem informací

Pro společnosti jakékoli velikosti a typu umíme nabídnout implementaci našeho informačního systému na míru. Není potřeba se omezovat na běžnou agendu. Chybí Vám nějaká funkce nebo modul, který by Vám zrychlil výrobu nebo prodej? Tak to je pro nás ta správná výzva. Nebojte se zeptat.

Nejen velké společnosti, ale i ty malé si mohou dovolit mít kvalitní informační systém. Naše hostované řešení pro nejmenší společnosti v sobě zahrnuje vše, co je na provozu informačního systému velice nákladné - infrastrukturu, servery, software i podporu.

Novinky

PF 2023

01.01.2023

Vše nejlepší do nového roku 2023 Vám přeje celý kolektiv společnosti TouchWARE!

Přechod z Microsoft Exchange na CalDAV a CardDAV

02.11.2022

Po mnoha letech jsme se rozhodli přejít z technologie pro online kalendáře a kontakty Microsoft Exchange na technologii CalDAV a CardDAV. Tato změna nám umožňuje poskytnout tyto online služby všem našim zákazníkům bez příplatku!

Stěhujeme naše servery

01.03.2022

Vážení zákazníci, v rámci zlepšování našich služeb budou v termínu od 1.4.2022 22:00 do 2.4.2022 06:00 nedostupné naše služby. V této době budeme stěhovat servery do nového supermoderního datového centra DC7!