Informační systémy

Informační systém, který Vám spolehlivě pomůže

Jedině používání informačního systému Vám umožní plánovat práci se všemi disponibilními zdroji. Získáte přehled o činnostech a práci vykonané ve Vaší firmě. Díky tomu budete moci poskytovat lepší služby a zvýšit efektivitu a produktivitu práce svých zaměstnanců. Informační systém řeší vnitrofiremní komunikaci i komunikaci se zákazníkem. Pomáhá výrazně eliminovat úmyslné i neúmyslné chyby zaměstnanců.

Enterprise X2 Corporate

Pracujte s maximem informací

Pro nejnáročnější společnosti umíme nabídnout implementaci našeho informačního systému na míru. Není potřeba se omezovat na běžnou agendu. Chybí Vám nějaká funkce nebo modul, který by Vám zrychlil výrobu nebo prodej? Tak to je pro nás ta správná výzva. Nebojte se zeptat.

Enterprise X2 Business

Zasloužíte si vědět víc

Náš informační systém nabízí středně velkým společnostem velké možnosti - detailní přehled o obchodních partnerech, skladových zásobách či daňových dokladech, skladování digitalizovaných dokumentů, komunikaci s elektronickými bankovními systémy, výměnu dat se zdravotními pojišťovnami, podporu EET či zabezpečení v souladu s GDPR.

Enterprise X2 Start

Informační systém i pro malé společnosti

Nejen velké společnosti, ale i ty malé si mohou dovolit mít kvalitní informační systém. Naše hostované řešení pro nejmenší společnosti v sobě zahrnuje vše, co je na provozu informačního systému velice nákladné - infrastrukturu, servery, software i podporu.

Novinky

Vše nejlepší v novém roce 2020!

01.01.2020

Společnost TouchWARE Vám přeje vše nejlepší v novém roce 2020 a těšíme se na společné obchodní úspěchy!

Myslíme na přírodu

07.10.2019

TouchWARE Enterprise X2 nově umožňuje elektronické podepisování tiskových sestav ve formátu PDF. Kvůli podepisování dokumentů již není nutné dokumenty tisknout! Zároveň máte uchované všechny verze daného dokumentu přímo v databázi a nemusíte tak hromadit stohy papírů a následně v nich složitě vyhledávat.

Datové rozhraní VZP

19.09.2019

TouchWARE Enterprise X2 podporuje nové datové rozhraní VZP 6.2.38.