Enterprise
X2
Corporate

Pracujte s maximem informací

 

Co obsahuje balíček Enterprise X2 Corporate

Verze Corporate je vhodná pro větší síť poboček. Byla vytvořena speciálně pro ekonomy a manažery tak, aby jim umožnila dlouhodobé plánování a projektování. Nabízí možnost být mobilní – běží v Cloudu a není vázána místem. 

Elektronická evidence tržeb

Poskytuje plnou podporu EET a umožňuje též práci v offline režimu.

Dokonalý přehled o společnosti na základě přesných dat

Je vhodná pro vytváření analýz a statistik a pro hlubší práci s daty. Používání informačního systému Enterprise X2 Business Vám umožní ušetřit čas, expandovat díky zvýšené efektivitě řízení. Získáte dokonalý přehled o skladových zásobách, získáte větší kontrolu nad prací svých zaměstnanců a v neposlední řadě ušetříte za správu IT.

Informační systém nemusí vyžadovat nákup nových serverů

K práci v informačním systému TouchWARE Enterprise Corporate nepotřebujete mít vlastní server ani technika, který by řešil problémy se systémem na jednotlivých pobočkách. Finanční úspory při používání vhodného informačního systému jako je TouchWARE Enterpise Corporate jsou nepopiratelné. Verze Corporate se od ostatních verzí liší zejména větším zaměřením na požadavky jednotlivých zákazníků: umožňuje detailní statistiky zákaznických potřeb a tím pádem možnost zvolení správné prodejní strategie.

Vaše data ve špičkových datových centrech

V rámci servisní smlouvy obdržíte přístup k využívání ultramoderní IT infrastruktury, která zahrnuje servery i firewally, jejich upgrady i správu. Data budou umístěna v bezpečí střežené serverovny a pravidelně automaticky zálohována. Na cestě mezi Vaší pracovní stanicí a serverovou bude komunikace chráněna silnou šifrou. Garantujeme bezvýpadkový provoz (garance přístupu až 99,5 %). V ceně je úvodní zaškolení, technická podpora s garantovanou rychlostí zásahu v případě výskytu problému. V neposlední řadě získáte též možnost těžit z neustálého vývoje systému, navíc budete moci spolupracovat na vývoji jednotlivých modulů.

Okamžité řešení případných problémů

Jelikož vzhledem ke zvolenému technickému řešení mohou být problémy řešeny na dálku, s prací na jejich odstraňování se začíná neprodleně po jejich nahlášení. V neposlední řadě získáte též možnost těžit z neustálého vývoje systému a budete moci navíc spolupracovat na vývoji jednotlivých modulů.

 

Více informací

 

Provoz

Základní informace

Funkcionality systému

1) V ceně licence je obsažena i licence na terminálový server společnosti TouchWARE a technologie na šiforvání dat (VPN).
2) V případě zájmu je možné objednat si školení nad rámec za 1.380,- Kč / hod.
3) V případě zájmu je možné objednat si školení nad rámec za 890,- Kč / hod. Nevyčerpaná školení se nepřevádí do dalších měsíců.
4) V případě zájmu je možné využít technickou podporu nad rámec za 1.380,- Kč / hod. Účtuje se každá započatá půlhodina.
5) V případě zájmu je možné využít technickou podporu nad rámec za 990,- Kč / hod. Účtuje se každá započatá půlhodina. Nevyčerpaná technická podpora se nepřevádí do dalších měsíců.
6) Při potřebě větší databáze je možné přikoupit bloky po 100MB / licence.
7) Připojení pomocí RDP TLS vyžaduje statickou veřejnou IP adresu, ze které se budete připojovat. Pro vyšší bezpečnost doporučujeme připojení přes TouchWARE VPN.
8) Individuálně.

Cestovné včetně ztráty času technika na cestě účtujeme ve výši 16 Kč / km.

Novinky

Tiskněte s námi 3D ochranné štíty

21.03.2020

Myslíme na Vás i na naše zdravotníky! Na našich 3D tiskárnách tiskneme ochranné pomůcky. Nově jsme zveřejnili i náš model 3D štítu pro rychlý tisk s minimalizací nutné obsluhy. Tyto štíty dodáváme do Thomayerovy nemocnice v Praze. Přidejte se k nám!

EET a přechod na šifrování kategorie A

18.03.2020

Informační systém Enterprise X2 nově podporuje odesílání datových zpráv i v šifrování kategorie A, které bude nově vyžadováno v průběhu tohoto roku. 

Stav nouze a COVID-19

12.03.2020

Vzhledem k aktuální situaci bychom Vás rádi poprosili o minimalizaci osobních kontaktů. Vždy, když je to možné, využijte, prosím, vzdálenou technickou podporu. Naše společnost je i nadále připravena Vám pomáhat bez zásadních omezení. Myslíme na Vás, myslete na sebe.