Enterprise
X2
pro oční optiky

Pracujte s maximem informací

Ideální vybavení do optiky

Tato verze byla vytvořena speciálně pro oční optiky a optometristy tak, aby Vám umožnila pohodlnou a přesnou evidenci zákazníků. Na vývoji spolupracujeme nejen s českými odborníky z oblasti oční optiky a optometrie, ale i s významnými světovými výrobci optických pomůcek.

Zákaznická kartotéka

Robustní kartotéka v TouchWARE Enterprise X2 pro oční optiky Vám umožňuje pro každého zákazníka shromažďovat obrovské množství informací. Kromě základních údajů máte k dispozici detailní informace o měření očních vad, podklady pro výrobu brýlí i objednávky kontaktních čoček. Do zákaznických karet si můžete uložit i fotografie z Vašich přístrojů, např. ze štěrbinové lampy. Do evidence očních vad nově též jednoduše přenesete změřené údaje například ze zařízení DNEye® Scanner 2 / 2+, ImpressionIST® 4 a Rodenstock Fundus Scanner pomocí protokolu Rodenstock CNXT. Pro každého Vašeho zákazníka máte v systému uloženou jeho obsáhlou zdravotní dokumentaci včetně historie měření i následných nákupů.

Zábrus skel

Vzdálený nebo opakovaný zábrus skel není žádný problém. TouchWARE Enterprise X2 umí načítat i vizualizovat soubory OMA z tracerů a skenerů. Pokud tedy například zabrušujete skla jen na jedné z Vašich poboček, přenos tvaru proběhne kompletně elektronicky bez nutnosti posílat obrubu mezi pobočkami. TouchWARE Enterprise X2 navíc umí spolupracovat i s 3D modely skel ONYX Vision, umí načíst i vizualizovat STL soubory a virtuálně je oskenovat do soborů OMA pro vzdálený zábrus. Ukládejte si OMA soubory přímo k zakázkám pro opakovaný zábrus, abyste při změně dioptrických hodnot nemuseli obroučky skenovat znovu.

Vystavování dokladů

Přímo v informačním systému TouchWARE Enterprise X2 pro oční optiky můžete vytvářet různé druhy daňových dokladů, jako jsou vydané i přijaté paragony, faktury a dobropisy. Vydané doklady můžete tisknout nebo přímo odesílat v přílohách e-mailů jako soubory PDF. Vydané faktury automaticky generují pole pro platbu pomocí QR kódu. Přijaté doklady si můžete oskenovat a v databázi pak máte vždy náhled originálního dokladu. Systém spolupracuje nejen s běžnými tiskárnami, ale i s tiskárnami paragonů, štítků a plastových zákaznických karet, které můžete používat i jako slevové karty nebo karty pro bonusový systém. Veškeré vystavené doklady si můžete nechat od zákazníka podepsat pomocí podpisového tabletu a podepsané doklady uložit do systému elektronicky, aniž byste vytiskli jediný papír.

Skladové hospodářství

Informační systém TouchWARE Enterprise X2 pro oční optiky umožňuje vedení podrobného skladu zásob včetně skladových karet s detaily o optickém zboží. Umožňuje propojení skladů více poboček, přesuny zboží mezi nimi, ale i centrální objednávání a naskladňování. U všech položek je možné detailně vyhledávat podle textu i dalších polí. Systém umí načítat i tisknout čárové i QR kódy. Když už se náhodou stane, že by Váš zákazník nebyl plně spokojen, tak systém obsahuje i kompletní evidenci reklamací. 

Komunikace se zákazníky

V systému máte k dispozici kalendáře s rezervačním systémem návštěv. TouchWARE Enterprise X2 pro oční optiky umí sám odesílat notifikační e-maily, navíc při propojení na SMS bránu zvládne Vašim zákazníkům poslat i informace o blížícím se termínu nebo stavu zakázky pomocí textových zpráv.

Zdravotní pojišťovny

V našem informačním systému máte k dispozici aktualizované číselníky zdravotních pojišťoven. Z prodejních modulů umí systém TouchWARE Enterprise X2 pro oční optiky automaticky generovat dávky pro zdravotní pojišťovny bez zbytečného opakovaného přepisování poukazů. Z dávek pro zdravotní pojišťovny umí systém následně automaticky vygenerovat faktury pro pojišťovny.

Elektronická evidence tržeb

Informační systém TouchWARE Enterprise X2 má v sobě plnou integraci elektronické evidence tržeb, takže nemusíte používat žádné další řešení třetích stran.

GDPR

Při vývoji našeho informačního systému a výběru infrastruktury klademe vysoký důraz na bezpečnost. Tato naše podmínka nám umožňuje poskytovat systém, který splňuje požadavky na ochranu osobních údajů.

Dokonalý přehled o společnosti na základě přesných dat

Enteprise X2 pro oční optiky je vhodný i pro vytváření analýz, statistik a pro hlubší práci s daty. Používání informačního systému Enterprise X2 Vám umožní ušetřit čas a dosáhnete vyšší efektivity řízení, což je základní podmínka pro potenciální expanzi podnikání. Získáte dokonalý přehled o skladových zásobách, získáte větší kontrolu nad prací svých zaměstnanců a v neposlední řadě ušetříte za správu IT.

Máte zájem? Zavolejte nám na tel. +420 222 36 36 31

Více informací

 

Provoz

Základní informace

Funkcionality systému

Technické informace

Novinky

Datové rozhraní ZP

01.07.2024

TouchWARE Enterprise X2 od verze 2024.7.8946 podporuje nové datové rozhraní VZP 6.2.45.

Krásné prázdniny!

29.06.2024

Přejeme Vám krásné prázdniny plné odpočinku a nezapomenutelných zážitků. I během léta jsme Vám plně k dispozici a rádi Vám pomůžeme s jakýmikoli potřebami či dotazy. Užívejte si slunce a radostné chvíle, jsme tu pro Vás po celý rok!

Upgrade na novou generaci SSD technologie

03.04.2024

Rádi bychom vás informovali, že v průběhu dubna probíhá významný upgrade našich serverových systémů. Přecházíme na nejnovější generaci SSD (Solid State Drive) pro naše disková pole, což je klíčový krok v posílení výkonu a spolehlivosti našich datových center. S novými SSD disky vám budeme schopni poskytovat ještě větší efektivitu a spolehlivost provozu, a tím se připravit na budoucí výzvy v oblasti zpracování dat.