Enterprise
X2
Start

Informační systém i pro malé společnosti

 

Co obsahuje balíček Enterprise X2 Start?

V rámci servisní smlouvy obdržíte přístup k využívání ultramoderní IT infrastruktury, která zahrnuje servery i firewally, jejich upgrady i správu. Vaše data budou umístěna v bezpečí střežené serverovny a budou pravidelně automaticky zálohována. Na cestě mezi Vaší pracovní stanicí a serverovou bude komunikace chráněna silnou šifrou. Garantujeme Vám bezvýpadkový provoz (garance přístupu až 98 %). V ceně je úvodní zaškolení i technická podpora s garantovanou rychlostí zásahu v případě výskytu problému. 

Okamžité řešení případných problémů

Jelikož vzhledem ke zvolenému technickému řešení mohou být problémy řešeny na dálku, s prací na jejich odstraňování se začíná neprodleně po jejich nahlášení. V neposlední řadě získáte též možnost těžit z neustálého vývoje systému a budete moci navíc spolupracovat na vývoji jednotlivých modulů.

Více informací

 

Provoz

Verze start obsahuje

Základní informace

Funkcionality systému

Technické informace

1) V ceně licence je obsažena i licence na terminálový server společnosti TouchWARE a technologie na šiforvání dat (VPN).
2) V případě zájmu je možné objednat si školení nad rámec za 1.380,- Kč / hod.
3) V případě zájmu je možné objednat si školení nad rámec za 890,- Kč / hod. Nevyčerpaná školení se nepřevádí do dalších měsíců.
4) V případě zájmu je možné využít technickou podporu nad rámec za 1.380,- Kč / hod. Účtuje se každá započatá půlhodina.
5) V případě zájmu je možné využít technickou podporu nad rámec za 990,- Kč / hod. Účtuje se každá započatá půlhodina. Nevyčerpaná technická podpora se nepřevádí do dalších měsíců.
6) Při potřebě větší databáze je možné přikoupit bloky po 100MB / licence.
7) Připojení pomocí RDP TLS vyžaduje statickou veřejnou IP adresu, ze které se budete připojovat. Pro vyšší bezpečnost doporučujeme připojení přes TouchWARE VPN.
8) Individuálně.

Cestovné včetně ztráty času technika na cestě účtujeme ve výši 16 Kč / km.

Novinky

Myslíme na přírodu

07.10.2019

TouchWARE Enterprise X2 nově umožňuje elektronické podepisování tiskových sestav ve formátu PDF. Kvůli podepisování dokumentů již není nutné dokumenty tisknout! Zároveň máte uchované všechny verze daného dokumentu přímo v databázi a nemusíte tak hromadit stohy papírů a následně v nich složitě vyhledávat.

Datové rozhraní VZP

19.09.2019

TouchWARE Enterprise X2 podporuje nové datové rozhraní VZP 6.2.38.

Podpora HTTP/2

01.05.2019

Na našich webových serverch nově plně podporujeme protokol HTTP/2! Zároveň byla ukončena podpora SPDY.