Profesionální IT služby

Reference

"Rád bych vám všem poděkoval za spolupráci při úspěšné migraci ISP. Přechod od InternetHome k RioNetu proběhl hladce a zcela bez problémů díky výborné spolupráci všech zúčastněných stran."
Jaroslav V.

 

ZUŠ Hostivař

"S firmou Touchware spolupracujeme více než 10 let a jsme s ní bez výhrad spokojeni. Na veškeré dotazy reagují obratem, objednávky vyřizují odborně, rychle a spolehlivě.
Technik IT, pan Kopeček, je pracovník k nezaplacení, odborník, který si ví se vším rady, vždy na telefonu, pokud má obsazeno, sám zavolá zpět. Pokud máme s něčím problém, přijede na zavolání, a navíc - vždy s úsměvem."

Antonín Krňoul, ZUŠ Hostivař

 

PROPERTY SOLUTIONS, s.r.o.

"Děkujeme za pomoc s útoky na web."
Karolína & spol., PROPERTY SOLUTIONS

 

JK Jitka Kudlackova Jewels, s.r.o.

"Poznal jsem TouchWARE a Honzu Vernera již před dávnými roky a musím říci, že firma ušla velký kus cesty ve svém přístupu a znalostech. Využili jsme nezávislý audit a na něm jsem si to ověřili. Přeji Touchware další roky a stále nadšení, které je vidět."
Dušan Mlynarčík, ředitel firmy JK JITKA KUDLACKOVA JEWELS, s.r.o.

 

Reference na informační systém TouchWARE Enterprise X2

OKO Optik, s.r.o.

„Program Enterprise využíváme v naší firmě již 18 měsíců. Až se zavedením informačního systému TouchWARE® Enterprise se nám podařilo dostat finanční a materiálové toky pod kontrolu. Konkrétně se nám podařilo optimalizovat sklad obrub na základě prodejů, snížit náklady na vnitřní firemní komunikaci (využitím komunikátoru v programu), zredukovat náklady na zhotovení brýlí optimalizací vytížení brusů a podařilo se vytvořit řízení nepřímých nákladů podle aktuálních prodejů. Poskytuje nám naprosto přesné údaje o prodejích jednotlivých zaměstnanců, poboček, produktů a vývoji obratu. Díky úpravám na míru nám tento systém dokonale vyhovuje a konečně můžeme věřit tomu, že firmu skutečně řídíme.“
Bohumil Nagy, OKO-OPTIK, s.r.o.

 

Optika M & V, s.r.o.

„TouchWARE® Enterprise je zcela nová koncepce programu pro optika na českém trhu, svoji koncepcí je srovnatelný se špičkovými zahraničními programy. Rychlá a spolehlivá aktualizace je díky dálkovému přístupu na server profesionální a šetří peníze i čas. Přínosem je obrovská volnost pro uživatele, kde si celou řadu parametrů nastavuje sám a není odkázán na programátora. Konečně je celá firma pod kontrolou a je možno plánovat.”
Ivan Vymyslický, Optika M&V, s.r.o.