Profesionální IT služby

Správa sítí


Správa sítí


Správa počítačových sítí

Čas jsou peníze
Hlavní předností, která naši společnost odlišuje od ostatních firem poskytujících správu počítačové sítě, je rychlost a kvalita zásahu v případě problému. Obvyklá doba dojezdu našich techniků je 60 minut od nahlášení případu. Pokud je problém řešitelný na dálku, na jeho odstranění se zpravidla začíná pracovat okamžitě. Naši technici v terénu mají vždy kvalitní podporu ze zázemí naší společnosti. V rámci smlouvy o správě sítě Vám pochopitelně garantujeme maximální čas dojezdu našich techniků, a to včetně sankcí v případě jejich nedodržení.

Microsoft Windows, UNIX, Linux i MacOS
Naše společnost poskytuje správu sítě na operačních systémech Microsoft Windows, Linux i MacOS. Pochopitelně máme též odborníky na celou škálu aktivních prvků, a to včetně inteligentních switchů, routerů, firewallů a serverů. V rámci správy počítačové sítě se Vám budeme starat nejen o aktivní prvky, servery a pracovní stanice co se týká hardware, ale budeme Vám též instalovat a konfigurovat software dle Vašeho přání.

Full service i čistě odborné práce
Poskytujeme takový rozsah prací, jaký od nás klient požaduje - od vyměňování tonerů až po správu serverů. Je tedy jen na Vašem rozhodnutí, jestli si chcete připadat jako v bavlnce a nechat na nás i ty nejmenší drobnosti, anebo se sami chcete projevit jako odborníci na IT a na nás nechat jen neřešitelné problémy - protože věřte, i ty umíme vyřešit.

Audit
V rámci smlouvy o správě sítě si s námi můžete dohodnout pravidelný softwarový a hardwarový audit ve Vaší společnosti, který jinak běžně poskytujeme i jako jednorázovou službu. Budete pak mít vždy přehled o aktuální situaci o hardware a software ve Vaší společnosti. Každý audit s Vámi rádi vyhodnotíme, navrhneme řešení a případné nesrovnalosti Vám pomůžeme vyřešit.

Pokud potřebujete jen jednorázově pomoci
Rádi Vám pomůžeme i v případě, že s námi nechcete uzavřít smlouvu o správě Vaší sítě.

Ceník správy sítí
Ceny se zpravidla stanovují individuálně na základě požadavků klienta a rozsahu zakázky. V rámci smlouvy o správě sítě Vám nabídneme zajímavé ceny i podmínky. Cestovné našich techniků po Praze budete mít zdarma a budeme Vám účtovat práce za každou započatou půlhodinu, protože Víme, že dobrá cena je pro Vás důležitá. Stejně tak víme, že většinu úkolů naši technici jsou schopni vyřešit během první půlhodiny.