Profesionální IT služby

Školení


Školení


Kurzy

Školení v oblasti IT: Prostředek ke snížení nákladů na zaměstnance
Významné světové poradenské firmy CAP Gemini a Ernst&Young spočítaly, že náklady firmy na počítačově negramotného zaměstnance jsou přibližně o 30 % vyšší než na toho proškoleného. Na rozdíl od proškolených zaměstnanců stráví ti počítačově negramotní přibližně tři hodiny týdně tím, že metodou pokus-omyl hledají v používaných počítačových programech ty funkce, které potřebují ke své práci. Navíc často žádají o pomoc kolegy nebo oddělení technické podpory, čímž ještě více zvyšují náklady firmy.
(Více informací naleznete na aktualne.cz).

Co nabízíme?
V současné době nabízíme kurzy kancelářských aplikací Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint a informačního systému TouchWARE Enterprise X2 v různých úrovních pokročilosti.

Kde se školení koná?
Školení se obvykle koná ve školicím středisku společnosti TouchWARE s.r.o. Klapkova 90, Praha 8. Moderně vybavené středisko disponuje třemi učebními místnostmi vybavenými certifikovanou výpočetní technikou a kvalitním audiovizuálním zařízením. U školicího střediska je možné zdarma a bez problémů parkovat (objekt není v zóně placeného stání). Školicí středisko je zároveň ve výborném dosahu MHD, nedaleko od metra C - Kobylisy. Při cestě MHD je možné využít metro, poté cca 5-10 minut pěšky, nebo jet tramvají 17 do zastávky Líbeznícká, či Vozovna Kobylisy (tramvaj staví i u stanice metra Kobylisy). Do zastávky Vozovna Kobylisy je též možné dojet autobusy číslo 136, 162, 169, 183, 370, 371, 372, 373, 374. Školicí středisko je od stanice Vozovna Kobylisy vzdáleno cca 200 metrů směrem dolů z kopce po tramvajových kolejích.

Jaká je kapacita kurzu?
Maximální kapacita kurzu je 12 účastníků. Každý z účastníků má k dispozici svoje pracovní místo s počítačem, aby si mohl rovnou v průběhu kurzu procvičit prakticky nabyté zkušenosti pod dohledem školitele.

Dbáme na kontinuitu...
Nabízíme Vám navazující kurzy různého stupně pokročilosti. Při absolvování kurzu Vám nabízme slevu 10 % z ceny na jakýkoli jiný kurz pořádaný společností TouchWARE s.r.o.

Jak se přihlásit?
Kurz je možné objednat on-line, přímo ze sekce Termíny kurzů, nebo e-mailem. Společnost TouchWARE s.r.o. Vám následně na základě Vaší objednávky zašle zálohovou fakturu.

Je možné účast zrušit nebo změnit termín?
Zrušení účasti je třeba oznámit písemně (e-mailem). Do 4 týdnů před zahájením kurzu je možné zrušit účast a žádat vrácení poplatku. Do dvou týdnů před zahájením kurzu již není možné účast zrušit, pouze bezplatně změnit termín účasti. Do pěti dnů před zahájením kurzu není možné účast zrušit a změnu termínu lze provést pouze při zaplacení stornopoplatku ve výši 50 % z ceny kurzu. Pokud do zahájení kurzu zbývá ji pouze 5 dní a méně, účastnický poplatek při stornování propadá. Účastník za sebe může vyslat náhradníka. V tomto případě finanční vztahy mezi původním účastníkem a náhradníkem řeší výhradně původní účastník.

Po dohodě nabízíme též školení u Vás ve firmě nebo na jiném místě
Pokud máte zájem o školení na jiném místě než ve školicím středisku společnosti TouchWARE s.r.o., nabízí společnost TouchWARE s.r.o. též systém mobilního školení. Stačí, abyste zařídili dostatečně velkou místnost vybavenou kancelářským nábytkem a naši techinici připraví pro našeho školitele vše potřebné včetně dovozu potřebné výpočetní techniky a její instalace na místě školení.

Nabízíme též pronájem školicí místnosti


Školicí místnost   Školicí místnost   Školicí místnost   Školicí místnostŠkolicí místnost