O nás

TouchWARE, s.r.o. - česká ICT společnost s historií od roku 1996

Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb, na dlouhodobost spolupráce s našimi zákazníky a z toho výplývající starost a péči o jejich potřeby. Kromě běžně poskytovaných služeb v oblasti ICT (jako je správa počítačových sítí) nabízíme velmi kvalitní hostingové služby, jelikož vlastníme servery ve špičkových datových centrech v Praze, Brně a New Yorku. U všech našich služeb se vždy snažíme o nějakou přidanou hodnotu - proto nabízíme našim zákazníkům transformaci správy počítačové sítě na IT management - zákazníkům umíme udělat audit jejich počítačové sítě a později dokážeme nabídnout komplexní a dlouhodobou péči o oblast IT - od běžné údržby, přes modernizaci a kontrolu kvality a bezpečnosti až po vize budoucího vývoje.

Na rozdíl od většiny ICT firem na českém trhu umíme vyvíjet vlastní hardware. Jedním z našich velmi úspěšných produktů je SeqG8, který umožňuje vzdálený monitoring a ovládání různých zařízení od různých výrobců. Může tedy například sledovat dostupnost technologií, chybovost zařízení připojených na vstupy nebo přes komunikační linky, teplotu, vlhkost, intenzitu světla, koncetraci CO2, atd. SeqG8 existuje již v mnoha modelech, které mohou sloužit třeba jako velmi chytré firewally, nebo jako přístupové systémy či jako napěťové převodníky. Navíc se jedná o stavebnicový systém. Ruku v ruce s vývojem vlastního hardwaru jde i vývoj vlastního softwaru - kromě programového vybavení pro naše zařízení jsme vytvořili informační systém Enterprise a mnoho let pracujeme na jeho vylepšení a aktualizacích. Náš informační systém je vhodný pro firmy všech velikostí.

Ocenění / partnerská loga


Získané certifikáty

- Microsoft
- Loxone
- 3D tisk
- Hewlett-Packard
- Omega ATEUS
- Axis Communications a Paradox
- ZyXEL
- Nextra
- Národní bezpečnostní úřad
- Člověk v tísni

Partneři

- Microsoft
- SeqG8 Technology Monitoring
- Loxone
- Hewlett-Packard
- Axis Communications
- Symantec
- Zelená firma
}

Reference

"Rád bych vám všem poděkoval za spolupráci při úspěšné migraci ISP. Přechod od InternetHome k RioNetu proběhl hladce a zcela bez problémů díky výborné spolupráci všech zúčastněných stran." Jaroslav V.

Reference našich služeb

Reference na informační systém TouchWARE Enterprise X2

Ceník

Při uzavření smlouvy o poskytování služeb se společností TouchWARE, s.r.o. získáte kvalitní služby naší společnosti za mnohem zajímavější ceny!

Všeobecné obchodní podmínky

Certifikační autorita

News

03.04.2024

20.12.2023

12.09.2023