O nás

TouchWARE - česká ICT společnost s historií od roku 1996

Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb, na dlouhodobost spolupráce s našimi zákazníky a z toho výplývající starost a péči o jejich potřeby. Kromě běžně poskytovaných služeb v oblasti ICT (jako je správa počítačových sítí) nabízíme velmi kvalitní hostingové služby, jelikož vlastníme servery ve špičkových datových centrech v Praze a New Yorku. U všech našich služeb se vždy snažíme o nějakou přidanou hodnotu - proto nabízíme našim zákazníkům transformaci správy počítačové sítě na IT management. Zákazníkům umíme udělat audit jejich počítačové sítě a později dokážeme nabídnout komplexní a dlouhodobou péči o oblast IT - od běžné údržby, přes modernizaci a kontrolu kvality a bezpečnosti až po vize budoucího vývoje.

Na rozdíl od většiny ICT firem na českém trhu umíme vyvíjet vlastní hardware. Jedním z našich velmi úspěšných produktů je SeqG8, který umožňuje vzdálený monitoring a ovládání různých zařízení od různých výrobců. SeqG8 může tedy například sledovat dostupnost technologií, chybovost zařízení připojených na vstupy nebo přes komunikační linky, teplotu, vlhkost, intenzitu světla, koncentraci CO2, atd. SeqG8 existuje již v mnoha modelech, které mohou sloužit třeba jako velmi chytré firewally, nebo jako přístupové systémy či jako napěťové převodníky. Navíc se jedná o stavebnicový systém. Ruku v ruce s vývojem vlastního hardwaru jde i vývoj vlastního softwaru - kromě programového vybavení pro naše zařízení jsme vytvořili informační systém Enterprise a mnoho let pracujeme na jeho vylepšení a aktualizacích. Náš informační systém je vhodný pro firmy všech velikostí.

Ocenění / partnerská loga


Získané certifikáty

- Microsoft
- Loxone
- 3D tisk
- Hewlett-Packard
- Omega ATEUS
- Axis Communications a Paradox
- ZyXEL
- Nextra
- Národní bezpečnostní úřad
- Člověk v tísni

Partneři

- Microsoft
- SeqG8 Technology Monitoring
- Loxone
- Hewlett-Packard
- Axis Communications
- Symantec
- Zelená firma
}

Reference

Reference našich služeb

Reference na informační systém TouchWARE Enterprise X2

Ceník

Při uzavření smlouvy o poskytování služeb se společností TouchWARE získáte kvalitní služby naší společnosti za mnohem zajímavější ceny!

Všeobecné obchodní podmínky

Certifikační autorita

Novinky

Upgrade na novou generaci SSD technologie

03.04.2024

Rádi bychom vás informovali, že v průběhu dubna probíhá významný upgrade našich serverových systémů. Přecházíme na nejnovější generaci SSD (Solid State Drive) pro naše disková pole, což je klíčový krok v posílení výkonu a spolehlivosti našich datových center. S novými SSD disky vám budeme schopni poskytovat ještě větší efektivitu a spolehlivost provozu, a tím se připravit na budoucí výzvy v oblasti zpracování dat.

PF 2024

20.12.2023

Milí obchodní partneři! Máme radost, že nám umožňujete podílet se na vaší každodenní práci s IT technologiemi. Užijte si krásné Vánoční svátky s Vašimi blízkými a rodinami. Do nového roku Vám přejeme mnoho radosti, štěstí a úspěchů. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

SOPHOS Certified Partner

12.09.2023

Naše společnost se nově stala SOPHOS Certified Partnerem. Toto partnerství nám umožňuje poskytovat našim klientům ještě lepší služby a produkty v oblasti zabezpečení počítačových sítí.